Hakkında

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden tam burslu olarak mezun oldum. Öğrenim hayatım süresince Hürriyet Gazetecilik, Birand Yapım Şirketi (32. Gün), Doğuş Yayın Grubu (Star TV) ve Doğan Yayın Grubu’nda (TV2, CNNTürk) muhabir ve prodüksiyon asistanı olarak görev aldım. Radikal Gazetesi’nde yazdığım haberlerin bazıları diğer gazetelerde ve dış basında yer aldı.

2014’te Erasmus programı kapsamında eğitim dili Fransızca olan Lumiere Lyon 2 Üniversitesi’nde (Fransa, Lyon) öğrenimime devam ettim. 2015 yaz döneminde Avusturya – Alpbach Media Academy’e davet edilerek yurtdışında da muhabirlik ve dergi editörlüğü alanlarında tecrübe kazandım. İlköğretimden beri gördüğüm öğrenim ve yurtdışı tecrübelerim sayesinde ileri seviyede İngilizce ve Fransızca konuşuyorum. Güncel olarak hobi projem olan Valizim.com seyahat sitesiyle ilgileniyor; farklı konularda SEO odaklı içerik üretimi alanında kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

An itibarıyla UNC Digital Medya Planlama Ajansı’nın bünyesinde bulunan Brands&Clicks Dijital Ajans’ta metin yazarı olarak görev alıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir